Změna místa živoření & Vytoužená trička

21. září 2012 v 23:25 | Wolfy |  Deník
Vypadá to, že jsem zase na řadě. Přestože by to tak být nemělo. Připadám si tak nějak divně, když přijdu na tyhle stránky a vidím tady starý článek. A jakože hodně starý. A ještě k tomu ne ode mne. Když jsem se sem přihlašovala, musela jsem vážně zapřemýšlet nad tím, jak se tenhle blog jmenuje. To se mi ještě nestalo. Ale heslo mám v paměti zabudované nadosmrti.

Jen krátce bych mohla zmínit, co se změnilo za tu dobu, co tady nepřibyl článek. Změnilo se toho až moc na to, aby to bylo příjemné. Tedy alespoň co se mě týče.


Naše živoření na nepředstavitelně podprůměrné základní škole skončilo, místo toho jsme začaly plnit docházku (v mém případě již dvakrát vynechanou) na jiných středních školách, vzdálených od sebe až příliš. Bony se statečně drží na intru, zatímco já jsem se rozhodla pro dojíždění.

Jednak mám ráda ranní jízdy vlakem, když je jasno, je opravdu nádherný výhled. A jednak potkáte zajímavé (a mnohdy krásné!) lidi. Samozřejmě to má i své nevýhody. Ale mě je tak nějak dobře, když po škole pádím na vlak, který je na druhé straně města. Asi mi tenhle hektický život vyhovuje, zdá se. Je to únavné a začínám z toho mít jisté zdravotní potíže (už jsem musela dvakrát k doktorce, a nedozvěděla jsem se nic hezkého). Ale pořád jsem z toho... dobrá. Dokud mi to vyhovuje psychicky, nevzdám se toho. Věřím, že pokud se nezhroutím psychicky, tak fyzicky taky ne. Mrkající

Dále... dále nic. Nic, co by se mi chtělo zmiňovat. Nechce se mi sem psát všechno, co mám na osobním blogu. Bylo by to nadlouho.

Jak tak ještě koukám na jméno tohoto blogu, napadá mě, že jsme si s Bony konečně pořídily naše tak dlouho vytoužená trička. Takže zatímco má kolegyně má na modrém pánském tričku zámek a pod ním malý nápis McPohoda, já mám na dámském bílém tričku na přední straně Terryho&Buddyho a na zádech obrovský nápis McPohoda. Ať to jde hezky vidět.

A to by mohlo pro splnění účelu stačit.

Wolfy Úžasný
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama