Jen nepodstatné detaily

22. října 2011 v 21:26 | Wolfy a Bony |  Deník
Wolfy:
Zdravím.
Jako první bych měla místo věnovat omluvě (ačkoli si toho nikdo nevšiml), že se tady tak dlouho ani jedna z nás neukázala. Je to z důvodu vlastnění dalších blogů. Jak Bony, tak i já máme svůj vlastní blog, kterému se - ruku na srdce - přece jenom věnujeme o něco více. Vlastně o dost.
To ale neznamená, že by tohle měl být konec, spíše začátek. Říká se tomu střádání plánů nebo příprava na psaní článku. Ale můžete to nazvat i Absolutní Leností a v neposlední řadě i Blbou Výmluvou.Pokud se k tomu někdo nejmenovaný dostane za doprovodu mého laskavého prosíku, tak se bude pkračovat. Teď je 2O:36 - pátek večer - 21. října 2011. Tak schválně, kdy se tohle vydá.

Bony:
Tak já pokračuju, mimochodem, je právě 21.10. onoho dne, kdy Wolfy začala. K omluvě se samozřejmě připojuji i já, protože má kolegyně ( Hmm... To zní strašně. :D ) se už několikrát donutila mě dohnat k článku na blogu, ale povedlo se jí to až ted'. I když absolutně netuším, o čem si náš článek představovala.
Takže bych asi mohla začít nějakým popisem posledních pár dnů. Ale předem vás musím upozornit na nezvyklou skutečnost. Autorky blogu, na který jste právě velkým omylem zabloudily, jsou zblázněné do jednoho polorozpadajícího se zámku. Ten taky často navštěvují a přitom se - ne vlastní vinou, samozřejmě - vždycky dokonale ztrapní. Myslím, že je na čase předat slovo Wolfy.

Wolfy:
Proč jen mám takový pocit, že jsi to takhle "záhadně" ukončila naschvál. Já se k tomu odmítám vyjadřovat, jelikož jak tě znám, mé argumenty bys použila proti mé nevinné soboě a já bych na to zase doplatila. Tse.
Ale stejně musím dát za pravdu ten zámek. TO ztrapňování je jen TVOJE vina! :D
Za to pončo nemůžu a za boty taky ne.
Ale znovu k věci. Tenhle článek bude spíše informativní, jelikož se právě dohaduju s Bony o tom, jestli tady máme přidat i hlášky řečené v naší třídě. (A spousta z nich nás baví už asi druhým rokem.)
Chtělo by to nahodit konverzaci, takže zase mizím na jeden odstavec.

Bony:
Počkej, jak moje vina? To, že jsem s Tebou šla do zámku mělo jen jediný důvod. Abys mě tam hlídala!
Nečekala jsem, že sotva uvidíme jednoho nejmenovaného chudáčka, povstaneš baletním krokem na špičky svých botasek, zamáváš rukama jako bys chtěla vzlétnout ( znavu připomínám! s pončem!) a hodíš na nás pohled: "Já jsem víla a vnáším se, tak na mě tak nezírejte!" Já se tam pokoušela nějak inteligentně odpovědět na Jeho dotaz a Ty... Ty mi to takhle pokazíš! A dokonce několikrát po sobě... Tak, tady máš místo na svou obhajobu.

Wolfy:
Tady se člověk dozví věcí. Prý jen jeden důvod. Zapomněla ses zmínit o tom, že mě máš hrozně ráda a že tam beze mě strašně nerada chodíš. :D
A k baletnímu kroku mám sakra daleko. Spíš to byl půvab slona se zlomenýma nohama. Detail.
Ale zase zpátky k těm informacím - chceme (teda já) přidat hlášky z naší třídy a právě mě napadlo, že by nebylo špatné přidat i taková ta "výtvarná díla", protože Bony by se mohla svým uměním chlubit. A ne že ne.

Bony:
Tak to teda vážně nééé!
Ale s těma hláškama souhlasím, jen se obávám o zdraví těch pár lidí, kteří se tu nějakým neznámým způsobem ocitnou. Přece jenom, pochopit nás dvě dělá problém i lidem, kteří se s náma setkávají denně. A co teprve těm, kteří jsou tu poprvé ( a pochopím, že i naposledy ). Vlastně se jim vůbec nedivím...

Wolfy:
Já upřímně pochybuju, že je tady kdokoli jiný než právě my dvě. :D
Ale - abych to konečně nějak ukončila (a to jsem ani nezačala). Událo se za tu dobu poměrně dost věcí, a spousta z nich stojí za zmínku. Ale koho by zajímalo, že na mě učitel hodil dveře, koho by zajímalo, že jsem se snažila naučit se lítat pomocí modrého ponča a že B. se stala mou opatrovnicí, co se týče blázince a tomu podobných. A koho by zajímalo, že hodlám s B. přebarvit jeden rozpadající se (ale nádherný) zámek na fialovo - zelenou. To jsou všechno nepodstatné detaily. A mimochodem, na začátku článku jsem se vsadila o to, kdy tenhle článek vydáme. A jen tak mimochodem je Sobotavečer - zhruba 21:26. Ehm, ehm.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama